SMBG130A-E3/52 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
STMicroelectronics
I lager: 6 759
Datablad
209V Klämma 2,9A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AA (SMBG)
SMBG130A-E3/52
DigiKeys produktnummer
SMBG130A-E3/52-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMBG130A-E3/52
Beskrivning
TVS DIODE 130VWM 209VC DO214AA
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
2,9A
Tillv.
Effekt - toppuls
600W
Serie
Nätmatningsskydd
Nej
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Tillämpningar
General Purpose
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Typ
Zener
Monteringstyp
Ytmontering
Enkelriktade kanaler
1
Inkapsling/låda
DO-215AA, SMB måsvinge
Spänning - backspänning (typ)
130V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
144V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
209V