SMBG12CA-E3/52 | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | SMBG12CA-E3/52 |
Beskrivning | TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO214AA |
Tillverkarens standardleveranstid | 10 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 19,9V Klämma 30,2A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AA (SMBG) |
Datablad | Datablad |
Kategori | Ström - toppuls (10/1000 µs) 30,2A |
Tillv. | Effekt - toppuls 600W |
Serie | Nätmatningsskydd Nej |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Tillämpningar General Purpose |
Artikelstatus Aktiv | Arbetstemperatur -55°C-150°C (TJ) |
Typ Zener | Monteringstyp Ytmontering |
Dubbelriktade kanaler 1 | Inkapsling/låda DO-215AA, SMB måsvinge |
Spänning - backspänning (typ) 12V | Leverantörens enhetsförpackning |
Spänning - genombrott (min) 13,3V | Basproduktens nummer |
Spänning - begränsning (max) @ Ipp 19,9V |