SMB8J33CA-E3/5B
DigiKeys produktnummer
SMB8J33CA-E3/5BGITR-ND - Remsa och spole (TR)
SMB8J33CA-E3/5BGICT-ND - Remsbit (CT)
SMB8J33CA-E3/5BGIDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMB8J33CA-E3/5B
Beskrivning
TVS DIODE 33VWM 53.3VC DO214AA
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
53,3V Klämma 15A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AA (SMB)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SMB8J33CA-E3/5B Modeller
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
15A
Tillv.
Effekt - toppuls
800W
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Tillämpningar
General Purpose
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Spänning - backspänning (typ)
33V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
36,7V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
53,3V