SMB10J30A-M3/52 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
I lager: 0
Datablad
Similar
Littelfuse Inc.
I lager: 3 985
Datablad
Littelfuse Inc.
Semtech Corporation
Diodes Incorporated
STMicroelectronics
YAGEO
YAGEO
I lager: 500
Comchip Technology
48,4V Klämma 20,7A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AA (SMBJ)
SMB10J30A-M3/52
DigiKeys produktnummer
SMB10J30A-M3/52-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMB10J30A-M3/52
Beskrivning
TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO214AA
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
20,7A
Tillv.
Effekt - toppuls
1000W (1kW)
Tillämpningar
General Purpose
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Spänning - backspänning (typ)
30V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
33,3V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
48,4V