SMB10J28A-M3/5B är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
I lager: 0
Datablad
Similar
I lager: 3 619
Datablad
Littelfuse Inc.
Semtech Corporation
Diodes Incorporated
Littelfuse Inc.
Comchip Technology
45,4V Klämma 22A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AA (SMBJ)
SMB10J28A-M3/5B
DigiKeys produktnummer
SMB10J28A-M3/5B-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMB10J28A-M3/5B
Beskrivning
TVS DIODE 28VWM 45.4VC DO214AA
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
22A
Tillv.
Effekt - toppuls
1000W (1kW)
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Spänning - backspänning (typ)
28V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
31,1V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
45,4V