SMB10J24A-M3/5B är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
I lager: 0
Datablad
Similar
Central Semiconductor Corp
I lager: 2 994
Datablad
Similar
Littelfuse Inc.
Taiwan Semiconductor Corporation
Littelfuse Inc.
Semtech Corporation
Diodes Incorporated
STMicroelectronics
38,9V Klämma 25,7A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AA (SMBJ)
SMB10J24A-M3/5B
DigiKeys produktnummer
SMB10J24A-M3/5B-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMB10J24A-M3/5B
Beskrivning
TVS DIODE 24VWM 38.9VC DO214AA
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
25,7A
Tillv.
Effekt - toppuls
1000W (1kW)
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Spänning - backspänning (typ)
24V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
26,7V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
38,9V