SMB10J22AHM3/H
DigiKeys produktnummer
SMB10J22AHM3/H-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMB10J22AHM3/H
Beskrivning
TVS DIODE 22VWM 35.5VC DO214AA
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
35,5V Klämma 28,2A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AA (SMB)
Kategori
Effekt - toppuls
1000W (1kW)
Tillämpningar
Telekom
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Artikelstatus
Har utgått hos DigiKey
Grad
Automotive
Typ
Zener
Godkännande
AEC-Q101
Spänning - backspänning (typ)
22V
Spänning - genombrott (min)
24,4V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
35,5V
Basproduktens nummer
Ström - toppuls (10/1000 µs)
28,2A