SMB10J22A-E3/5B är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
I lager: 0
Datablad
Direkt
I lager: 0
Datablad
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
Similar
Littelfuse Inc.
Bourns Inc.
Semtech Corporation
Littelfuse Inc.
Diodes Incorporated
STMicroelectronics
Microchip Technology
Microchip Technology
35,5V Klämma 28,2A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AA (SMB)
SMB10J22A-E3/5B
DigiKeys produktnummer
SMB10J22A-E3/5B-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMB10J22A-E3/5B
Beskrivning
TVS DIODE 22VWM 35.5VC DO214AA
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
28,2A
Tillv.
Effekt - toppuls
1000W (1kW)
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Spänning - backspänning (typ)
22V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
24,4V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
35,5V