SMB10J18A-M3/5B är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Littelfuse Inc.
I lager: 65 723
Datablad
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
I lager: 3 144
Datablad
Littelfuse Inc.
KYOCERA AVX
Semtech Corporation
Comchip Technology
Comchip Technology
29,2V Klämma 34,2A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AA (SMBJ)
SMB10J18A-M3/5B
DigiKeys produktnummer
SMB10J18A-M3/5B-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMB10J18A-M3/5B
Beskrivning
TVS DIODE 18VWM 29.2VC DO214AA
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
34,2A
Tillv.
Effekt - toppuls
1000W (1kW)
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Spänning - backspänning (typ)
18V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
20V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
29,2V