SMB10J16A-E3/52 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Eaton - Electronics Division
I lager: 0
Datablad
Similar
Littelfuse Inc.
I lager: 65 723
Datablad
Bourns Inc.
Semtech Corporation
Diodes Incorporated
Littelfuse Inc.
STMicroelectronics
Microchip Technology
Microchip Technology
Comchip Technology
Comchip Technology
26V Klämma 38,5A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AA (SMB)
SMB10J16A-E3/52
DigiKeys produktnummer
SMB10J16A-E3/52-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMB10J16A-E3/52
Beskrivning
TVS DIODE 16VWM 26VC DO214AA
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
38,5A
Tillv.
Effekt - toppuls
1000W (1kW)
Tillämpningar
General Purpose
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Spänning - backspänning (typ)
16V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
17,8V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
26V