SMB10J11A-E3/52 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Eaton - Electronics Division
I lager: 2 527
Datablad
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
I lager: 0
Datablad
Littelfuse Inc.
Bourns Inc.
Littelfuse Inc.
Microchip Technology
Microchip Technology
Comchip Technology
Comchip Technology
18,2V Klämma 54,9A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AA (SMB)
SMB10J11A-E3/52
DigiKeys produktnummer
SMB10J11A-E3/52-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMB10J11A-E3/52
Beskrivning
TVS DIODE 11VWM 18.2VC DO214AA
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
54,9A
Tillv.
Effekt - toppuls
1000W (1kW)
Tillämpningar
General Purpose
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Spänning - backspänning (typ)
11V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
12,2V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
18,2V