Bilden för SMAJ75CA-E3/61 är inte tillgänglig
SMAJ75CA-E3/61
DigiKeys produktnummer
112-SMAJ75CA-E3/61TR-ND - Remsa och spole (TR)
112-SMAJ75CA-E3/61CT-ND - Remsbit (CT)
112-SMAJ75CA-E3/61DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMAJ75CA-E3/61
Beskrivning
TVS DIODE 75VWM 121VC DO214AC
Tillverkarens standardleveranstid
28 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
121V Klämma 3,3A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AC (SMA)
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
3,3A
Tillv.
Effekt - toppuls
400W
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Tillämpningar
General Purpose
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Ytmontering
Dubbelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
75V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
83,3V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
121V