SMAJ6.5A-E3/5A är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
I lager: 0
Datablad
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
I lager: 0
Datablad
Similar
Nexperia USA Inc.
I lager: 341
STMicroelectronics
YAGEO
YAGEO
Microchip Technology
Bilden för SMAJ6.5A-E3/5A är inte tillgänglig
SMAJ6.5A-E3/5A
DigiKeys produktnummer
SMAJ6.5A-E3/5A-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMAJ6.5A-E3/5A
Beskrivning
TVS DIODE 6.5VWM 11.2V DO214AC
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
11,2V Klämma 35,7A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AC (SMA)
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
35,7A
Tillv.
Effekt - toppuls
400W
Remsa och spole (TR)
Tillämpningar
General Purpose
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Ytmontering
Enkelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
6,5V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
7,22V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
11,2V