Bilden för SMAJ58A-E3/61 är inte tillgänglig
SMAJ58A-E3/61
DigiKeys produktnummer
SMAJ58A-E3/61GITR-ND - Remsa och spole (TR)
SMAJ58A-E3/61GICT-ND - Remsbit (CT)
SMAJ58A-E3/61GIDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMAJ58A-E3/61
Beskrivning
TVS DIODE 58VWM 93.6VC DO214AC
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
93,6V Klämma 4,3A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AC (SMA)
EDA-/CAD-modeller
SMAJ58A-E3/61 Modeller
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
4,3A
Tillv.
Effekt - toppuls
400W
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Ytmontering
Enkelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
58V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
64,4V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
93,6V