Bilden för SMAJ530-M3/61 är inte tillgänglig
SMAJ530-M3/61
DigiKeys produktnummer
112-SMAJ530-M3/61TR-ND - Remsa och spole (TR)
112-SMAJ530-M3/61CT-ND - Remsbit (CT)
112-SMAJ530-M3/61DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMAJ530-M3/61
Beskrivning
TVS DIODE 477VWM 760VC DO214AC
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
760V Klämma 400mA Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AC (SMA)
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
400mA
Tillv.
Effekt - toppuls
300W
Serie
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Tillämpningar
General Purpose
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Spänning - backspänning (typ)
477V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
530V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
760V