SMAJ51AHM3/H är slut i lager och restnotering är inte tillgängligt för närvarande.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
I lager: 0
Datablad
Bilden för SMAJ51AHM3/H är inte tillgänglig
SMAJ51AHM3/H
DigiKeys produktnummer
SMAJ51AHM3/H-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMAJ51AHM3/H
Beskrivning
TVS DIODE 51VWM 82.4VC DO214AC
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
82,4V Klämma 4,9A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AC (SMA)
Kategori
Effekt - toppuls
400W
Nej
Serie
Tillämpningar
Telekom
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Artikelstatus
Har utgått hos DigiKey
Grad
Automotive
Typ
Zener
Godkännande
AEC-Q101
Spänning - backspänning (typ)
51V
Spänning - genombrott (min)
56,7V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
82,4V
Basproduktens nummer
Ström - toppuls (10/1000 µs)
4,9A