Bilden för SMAJ33CA-E3/5A är inte tillgänglig
SMAJ33CA-E3/5A
DigiKeys produktnummer
SMAJ33CA-E3/5AGITR-ND - Remsa och spole (TR)
SMAJ33CA-E3/5AGICT-ND - Remsbit (CT)
SMAJ33CA-E3/5AGIDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMAJ33CA-E3/5A
Beskrivning
TVS DIODE 33VWM 53.3VC DO214AC
Tillverkarens standardleveranstid
28 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
53,3V Klämma 7,5A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AC (SMA)
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
7,5A
Tillv.
Effekt - toppuls
400W
Serie
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Tillämpningar
General Purpose
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Ytmontering
Dubbelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
33V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
36,7V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
53,3V