Bilden för SMAJ30A-E3/61 är inte tillgänglig
SMAJ30A-E3/61
DigiKeys produktnummer
SMAJ30A-E3/61GITR-ND - Remsa och spole (TR)
SMAJ30A-E3/61GICT-ND - Remsbit (CT)
SMAJ30A-E3/61GIDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMAJ30A-E3/61
Beskrivning
TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO214AC
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
48,4V Klämma 8,3A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AC (SMA)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SMAJ30A-E3/61 Modeller
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
8,3A
Tillv.
Effekt - toppuls
400W
Serie
Nätmatningsskydd
Nej
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Tillämpningar
General Purpose
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Typ
Zener
Monteringstyp
Ytmontering
Enkelriktade kanaler
1
Inkapsling/låda
DO-214AC, SMA
Spänning - backspänning (typ)
30V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
33,3V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
48,4V