Bilden för SMAJ24A-E3/61 är inte tillgänglig
SMAJ24A-E3/61
DigiKeys produktnummer
SMAJ24A-E3/61GITR-ND - Remsa och spole (TR)
SMAJ24A-E3/61GICT-ND - Remsbit (CT)
SMAJ24A-E3/61GIDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMAJ24A-E3/61
Beskrivning
TVS DIODE 24VWM 38.9VC DO214AC
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
38,9V Klämma 10,3A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AC (SMA)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SMAJ24A-E3/61 Modeller
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
10,3A
Tillv.
Effekt - toppuls
400W
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Ytmontering
Enkelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
24V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
26,7V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
38,9V