Bilden för SMAJ22A-E3/61 är inte tillgänglig
SMAJ22A-E3/61
DigiKeys produktnummer
SMAJ22A-E3/61GITR-ND - Remsa och spole (TR)
SMAJ22A-E3/61GICT-ND - Remsbit (CT)
SMAJ22A-E3/61GIDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMAJ22A-E3/61
Beskrivning
TVS DIODE 22VWM 35.5VC DO214AC
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
35,5V Klämma 11,3A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AC (SMA)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SMAJ22A-E3/61 Modeller
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
11,3A
Tillv.
Effekt - toppuls
400W
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Ytmontering
Enkelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
22V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
24,4V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
35,5V