SMAJ20CA-M3/61 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
I lager: 7 243
Datablad
Direkt
I lager: 28 525
Datablad
Littelfuse Inc.
Taiwan Semiconductor Corporation
Diodes Incorporated
Comchip Technology
Similar
Similar
YAGEO
YAGEO
Comchip Technology
Bilden för SMAJ20CA-M3/61 är inte tillgänglig
SMAJ20CA-M3/61
DigiKeys produktnummer
SMAJ20CA-M3/61-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMAJ20CA-M3/61
Beskrivning
TVS DIODE 20VWM 32.4VC DO214AC
Tillverkarens standardleveranstid
28 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
32,4V Klämma 12,3A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AC (SMA)
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
12,3A
Tillv.
Effekt - toppuls
400W
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Ytmontering
Dubbelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
20V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
22,2V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
32,4V