Bilden för SMAJ20CA-E3/5A är inte tillgänglig
SMAJ20CA-E3/5A
DigiKeys produktnummer
112-SMAJ20CA-E3/5ATR-ND - Remsa och spole (TR)
112-SMAJ20CA-E3/5ACT-ND - Remsbit (CT)
112-SMAJ20CA-E3/5ADKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMAJ20CA-E3/5A
Beskrivning
TVS DIODE 20VWM 32.4VC DO214AC
Tillverkarens standardleveranstid
28 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
32,4V Klämma 12,3A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AC (SMA)
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
12,3A
Tillv.
Effekt - toppuls
400W
Aktiv
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Ytmontering
Dubbelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
20V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
22,2V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
32,4V