Bilden för SMAJ18CA-E3/61 är inte tillgänglig
SMAJ18CA-E3/61
DigiKeys produktnummer
SMAJ18CA-E3/61GITR-ND - Remsa och spole (TR)
SMAJ18CA-E3/61GICT-ND - Remsbit (CT)
SMAJ18CA-E3/61GIDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMAJ18CA-E3/61
Beskrivning
TVS DIODE 18VWM 29.2VC DO214AC
Tillverkarens standardleveranstid
28 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
29,2V Klämma 13,7A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AC (SMA)
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
13,7A
Tillv.
Effekt - toppuls
400W
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Ytmontering
Dubbelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
18V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
20V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
29,2V