Bilden för SMAJ18A-E3/61 är inte tillgänglig
SMAJ18A-E3/61
DigiKeys produktnummer
SMAJ18A-E3/61GITR-ND - Remsa och spole (TR)
SMAJ18A-E3/61GICT-ND - Remsbit (CT)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMAJ18A-E3/61
Beskrivning
TVS DIODE 18VWM 29.2VC DO214AC
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
29,2V Klämma 13,7A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AC (SMA)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SMAJ18A-E3/61 Modeller
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
13,7A
Tillv.
Effekt - toppuls
400W
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Ytmontering
Enkelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
18V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
20V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
29,2V