Bilden för SMAJ188CA-E3/61 är inte tillgänglig
SMAJ188CA-E3/61
DigiKeys produktnummer
SMAJ188CA-E3/61GITR-ND - Remsa och spole (TR)
SMAJ188CA-E3/61GICT-ND - Remsbit (CT)
SMAJ188CA-E3/61GIDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMAJ188CA-E3/61
Beskrivning
TVS DIODE 188VWM 328VC DO214AC
Tillverkarens standardleveranstid
28 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
328V Klämma 910mA Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AC (SMA)
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
910mA
Tillv.
Effekt - toppuls
300W
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Tillämpningar
General Purpose
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Ytmontering
Dubbelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
188V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
209V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
328V