SMAJ188A-M3/5A är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
I lager: 5 268
Datablad
Bilden för SMAJ188A-M3/5A är inte tillgänglig
SMAJ188A-M3/5A
DigiKeys produktnummer
SMAJ188A-M3/5A-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMAJ188A-M3/5A
Beskrivning
TVS DIODE 188VWM 328VC DO214AC
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
328V Klämma 910mA Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AC (SMA)
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
910mA
Tillv.
Effekt - toppuls
300W
Tillämpningar
General Purpose
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Ytmontering
Enkelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
188V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
209V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
328V