Bilden för SMAJ188A-E3/5A är inte tillgänglig
SMAJ188A-E3/5A
DigiKeys produktnummer
112-SMAJ188A-E3/5ATR-ND - Remsa och spole (TR)
112-SMAJ188A-E3/5ACT-ND - Remsbit (CT)
112-SMAJ188A-E3/5ADKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMAJ188A-E3/5A
Beskrivning
TVS DIODE 188VWM 328VC DO214AC
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
328V Klämma 910mA Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AC (SMA)
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
910mA
Tillv.
Effekt - toppuls
300W
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Tillämpningar
General Purpose
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Ytmontering
Enkelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
188V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
209V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
328V