SMAJ188A-E3/5A | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | SMAJ188A-E3/5A |
Beskrivning | TVS DIODE 188VWM 328VC DO214AC |
Tillverkarens standardleveranstid | 20 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 328V Klämma 910mA Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AC (SMA) |
Datablad | Datablad |
Kategori | Ström - toppuls (10/1000 µs) 910mA |
Tillv. | Effekt - toppuls 300W |
Serie | Nätmatningsskydd Nej |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Tillämpningar General Purpose |
Artikelstatus Aktiv | Arbetstemperatur -55°C-150°C (TJ) |
Typ Zener | Monteringstyp Ytmontering |
Enkelriktade kanaler 1 | Inkapsling/låda DO-214AC, SMA |
Spänning - backspänning (typ) 188V | Leverantörens enhetsförpackning |
Spänning - genombrott (min) 209V | Basproduktens nummer |
Spänning - begränsning (max) @ Ipp 328V |