SMAJ17CA-M3/61 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
I lager: 1 916
Datablad
Direkt
I lager: 0
Datablad
Diodes Incorporated
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
Similar
Littelfuse Inc.
Bourns Inc.
Bilden för SMAJ17CA-M3/61 är inte tillgänglig
SMAJ17CA-M3/61
DigiKeys produktnummer
SMAJ17CA-M3/61-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMAJ17CA-M3/61
Beskrivning
TVS DIODE 17VWM 27.6VC DO214AC
Tillverkarens standardleveranstid
28 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
27,6V Klämma 14,5A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AC (SMA)
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
14,5A
Tillv.
Effekt - toppuls
400W
Tillämpningar
General Purpose
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Ytmontering
Dubbelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
17V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
18,9V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
27,6V