Bilden för SMAJ17A-E3/61 är inte tillgänglig
SMAJ17A-E3/61
DigiKeys produktnummer
SMAJ17A-E3/61GITR-ND - Remsa och spole (TR)
SMAJ17A-E3/61GICT-ND - Remsbit (CT)
SMAJ17A-E3/61GIDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMAJ17A-E3/61
Beskrivning
TVS DIODE 17VWM 27.6VC DO214AC
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
27,6V Klämma 14,5A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AC (SMA)
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
14,5A
Tillv.
Effekt - toppuls
400W
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Ytmontering
Enkelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
17V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
18,9V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
27,6V