SMAJ170A-M3/5A är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
I lager: 0
Datablad
Similar
I lager: 7 425
Datablad
Bilden för SMAJ170A-M3/5A är inte tillgänglig
SMAJ170A-M3/5A
DigiKeys produktnummer
SMAJ170A-M3/5A-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMAJ170A-M3/5A
Beskrivning
TVS DIODE 170VWM 275VC DO214AC
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
275V Klämma 1,09A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AC (SMA)
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
1,09A
Tillv.
Effekt - toppuls
300W
Tillämpningar
General Purpose
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Ytmontering
Enkelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
170V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
189V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
275V