SMAJ150A-M3/61 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
I lager: 0
Datablad
Similar
I lager: 6 827
Datablad
Bilden för SMAJ150A-M3/61 är inte tillgänglig
SMAJ150A-M3/61
DigiKeys produktnummer
SMAJ150A-M3/61-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMAJ150A-M3/61
Beskrivning
TVS DIODE 150VWM 243VC DO214AC
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
243V Klämma 1,2A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AC (SMA)
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
1,2A
Tillv.
Effekt - toppuls
300W
Tillämpningar
General Purpose
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Ytmontering
Enkelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
150V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
167V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
243V