SMAJ14A-M3/5A är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
I lager: 0
Datablad
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
I lager: 0
Datablad
Similar
Bilden för SMAJ14A-M3/5A är inte tillgänglig
SMAJ14A-M3/5A
DigiKeys produktnummer
SMAJ14A-M3/5A-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMAJ14A-M3/5A
Beskrivning
TVS DIODE 14VWM 23.2VC DO214AC
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
23,2V Klämma 17,2A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AC (SMA)
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
17,2A
Tillv.
Effekt - toppuls
400W
Tillämpningar
General Purpose
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Ytmontering
Enkelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
14V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
15,6V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
23,2V