SMAJ13CA-E3/5A är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
I lager: 3 330
Datablad
Direkt
I lager: 0
Datablad
Comchip Technology
Diodes Incorporated
I lager: 282
Comchip Technology
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
Similar
Bourns Inc.
Littelfuse Inc.
Diodes Incorporated
Bilden för SMAJ13CA-E3/5A är inte tillgänglig
SMAJ13CA-E3/5A
DigiKeys produktnummer
SMAJ13CA-E3/5A-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMAJ13CA-E3/5A
Beskrivning
TVS DIODE 13VWM 21.5VC DO214AC
Tillverkarens standardleveranstid
28 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
21,5V Klämma 18,6A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AC (SMA)
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
18,6A
Tillv.
Effekt - toppuls
400W
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Ytmontering
Dubbelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
13V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
14,4V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
21,5V