Bilden för SMAJ12A-E3/61 är inte tillgänglig
SMAJ12A-E3/61
DigiKeys produktnummer
SMAJ12A-E3/61GITR-ND - Remsa och spole (TR)
SMAJ12A-E3/61GICT-ND - Remsbit (CT)
SMAJ12A-E3/61GIDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMAJ12A-E3/61
Beskrivning
TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO214AC
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
19,9V Klämma 20,1A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AC (SMA)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SMAJ12A-E3/61 Modeller
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
20,1A
Tillv.
Effekt - toppuls
400W
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Tillämpningar
General Purpose
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Ytmontering
Enkelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
12V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
13,3V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
19,9V