SMAJ100AHM3/H är slut i lager och restnotering är inte tillgängligt för närvarande.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
I lager: 0
Datablad
Bilden för SMAJ100AHM3/H är inte tillgänglig
SMAJ100AHM3/H
DigiKeys produktnummer
SMAJ100AHM3/H-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMAJ100AHM3/H
Beskrivning
TVS DIODE 100VWM 162VC DO214AC
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
162V Klämma 1,9A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AC (SMA)
Kategori
Effekt - toppuls
400W
Tillv.
Nätmatningsskydd
Nej
Serie
Tillämpningar
Telekom
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Artikelstatus
Har utgått hos DigiKey
Grad
Automotive
Typ
Zener
Godkännande
AEC-Q101
Enkelriktade kanaler
1
Monteringstyp
Ytmontering
Spänning - backspänning (typ)
100V
Inkapsling/låda
DO-214AC, SMA
Spänning - genombrott (min)
111V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
162V
Basproduktens nummer
Ström - toppuls (10/1000 µs)
1,9A