Bilden för SMAJ100A-E3/61 är inte tillgänglig
SMAJ100A-E3/61
DigiKeys produktnummer
SMAJ100A-E3/61GITR-ND - Remsa och spole (TR)
SMAJ100A-E3/61GICT-ND - Remsbit (CT)
SMAJ100A-E3/61GIDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMAJ100A-E3/61
Beskrivning
TVS DIODE 100VWM 162VC DO214AC
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
162V Klämma 1,9A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AC (SMA)
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
1,9A
Tillv.
Effekt - toppuls
300W
Serie
Nätmatningsskydd
Nej
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Tillämpningar
General Purpose
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Typ
Zener
Monteringstyp
Ytmontering
Enkelriktade kanaler
1
Inkapsling/låda
DO-214AC, SMA
Spänning - backspänning (typ)
100V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
111V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
162V