Bilden för SMA6J8.5A-M3/5A är inte tillgänglig
SMA6J8.5A-M3/5A
DigiKeys produktnummer
SMA6J8.5A-M3/5A-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMA6J8.5A-M3/5A
Beskrivning
TVS DIODE 8.5VWM 13.3V DO214AC
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
13,3V Klämma 45,1A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AC (SMA)
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
45,1A
Tillv.
Effekt - toppuls
600W
Remsa och spole (TR)
Tillämpningar
General Purpose
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Ytmontering
Enkelriktade kanaler
1
Inkapsling/låda
DO-214AC, SMA
Spänning - backspänning (typ)
8,5V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
9,4V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
13,3V