SMA6J8.5A-E3/61 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
STMicroelectronics
I lager: 502
Datablad
Similar
Littelfuse Inc.
I lager: 4 573
Datablad
Similar
STMicroelectronics
I lager: 4 737
Littelfuse Inc.
Bourns Inc.
Diodes Incorporated
YAGEO
YAGEO
Bilden för SMA6J8.5A-E3/61 är inte tillgänglig
SMA6J8.5A-E3/61
DigiKeys produktnummer
SMA6J8.5A-E3/61-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMA6J8.5A-E3/61
Beskrivning
TVS DIODE 8.5VWM 18.7V DO214AC
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
18,7V Klämma 45,1A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AC (SMA)
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
45,1A
Tillv.
Effekt - toppuls
600W
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Spänning - backspänning (typ)
8,5V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
9,4V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
18,7V