SMA6J7.5A-E3/5A är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Bourns Inc.
I lager: 7 343
Datablad
Similar
Littelfuse Inc.
I lager: 0
Datablad
Diodes Incorporated
Bilden för SMA6J7.5A-E3/5A är inte tillgänglig
SMA6J7.5A-E3/5A
DigiKeys produktnummer
SMA6J7.5A-E3/5A-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMA6J7.5A-E3/5A
Beskrivning
TVS DIODE 7.5VWM 17VC DO214AC
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
17V Klämma 50,8A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AC (SMA)
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
50,8A
Tillv.
Effekt - toppuls
600W
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Spänning - backspänning (typ)
7,5V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
8,33V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
17V