SMA6J24A-E3/5A är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
STMicroelectronics
I lager: 20 115
Datablad
Direkt
STMicroelectronics
I lager: 3 077
Datablad
Similar
Littelfuse Inc.
Similar
Bourns Inc.
Littelfuse Inc.
Bilden för SMA6J24A-E3/5A är inte tillgänglig
SMA6J24A-E3/5A
DigiKeys produktnummer
SMA6J24A-E3/5A-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMA6J24A-E3/5A
Beskrivning
TVS DIODE 24VWM 44.3VC DO214AC
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
44,3V Klämma 15,9A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AC (SMA)
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
15,9A
Tillv.
Effekt - toppuls
600W
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Spänning - backspänning (typ)
24V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
26,7V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
44,3V