Bilden för SMA6J20A-M3/61 är inte tillgänglig
SMA6J20A-M3/61
DigiKeys produktnummer
SMA6J20A-M3/61-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMA6J20A-M3/61
Beskrivning
TVS DIODE 20VWM 31.4VC DO214AC
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
31,4V Klämma 19,1A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AC (SMA)
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
19,1A
Tillv.
Effekt - toppuls
600W
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Spänning - backspänning (typ)
20V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
22,2V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
31,4V