SMA6F85A-M3/I
DigiKeys produktnummer
112-SMA6F85A-M3/ITR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMA6F85A-M3/I
Beskrivning
TVS DIODE 85VWM 136VC DO221AC
Detaljerad beskrivning
136V Klämma 4,4A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-221AC (SlimSMA)
Kategori
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
136V
Tillv.
Ström - toppuls (10/1000 µs)
4,4A
Serie
Effekt - toppuls
600W
Tillämpningar
Telekom
Arbetstemperatur
-55°C-175°C (TJ)
Spänning - backspänning (typ)
85V
Spänning - genombrott (min)
94,4V