SMA6F8.5A-M3/6A är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Littelfuse Inc.
I lager: 2 546
Datablad
18,7V Klämma 205A (8/20µs) Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-221AC (SlimSMA)
SMA6F8.5A-M3/6A
DigiKeys produktnummer
SMA6F8.5A-M3/6AGITR-ND - Remsa och spole (TR)
SMA6F8.5A-M3/6AGICT-ND - Remsbit (CT)
SMA6F8.5A-M3/6AGIDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMA6F8.5A-M3/6A
Beskrivning
TVS DIODE 8.5VWM 18.7V DO221AC
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
205A (8/20µs)
Tillv.
Effekt - toppuls
4000W (4kW)
Serie
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Tillämpningar
General Purpose
Arbetstemperatur
-55°C-175°C (TJ)
Ytmontering
Enkelriktade kanaler
1
Inkapsling/låda
DO-221AC, SMA flata ledningar
Spänning - backspänning (typ)
8,5V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
9,4V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
18,7V