SMA6F51A-M3/H
DigiKeys produktnummer
112-SMA6F51A-M3/HTR-ND - Remsa och spole (TR)
112-SMA6F51A-M3/HCT-ND - Remsbit (CT)
112-SMA6F51A-M3/HDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMA6F51A-M3/H
Beskrivning
TVS DIODE 51VWM 82.2VC DO221AC
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
82,2V Klämma 7,3A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-221AC (SlimSMA)
Kategori
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
82,2V
Tillv.
Ström - toppuls (10/1000 µs)
7,3A
Serie
Effekt - toppuls
600W
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Artikelstatus
Aktiv
Tillämpningar
Telekom
Arbetstemperatur
-55°C-175°C (TJ)
Enkelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
51V
Inkapsling/låda
DO-221AC, SMA flata ledningar
Spänning - genombrott (min)
56,7V