SMA6F15A-M3/6A
DigiKeys produktnummer
112-SMA6F15A-M3/6ATR-ND - Remsa och spole (TR)
112-SMA6F15A-M3/6ACT-ND - Remsbit (CT)
112-SMA6F15A-M3/6ADKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMA6F15A-M3/6A
Beskrivning
TVS DIODE 15VWM 27.7VC DO221AC
Detaljerad beskrivning
27,7V Klämma 123A (8/20µs) Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-221AC (SlimSMA)
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
123A (8/20µs)
Tillv.
Effekt - toppuls
4000W (4kW)
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Tillämpningar
General Purpose
Arbetstemperatur
-55°C-175°C (TJ)
Spänning - backspänning (typ)
15V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
16,7V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
27,7V