SMA6F13A-M3/6B
DigiKeys produktnummer
SMA6F13A-M3/6B-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMA6F13A-M3/6B
Beskrivning
TVS DIODE 13VWM 23.9VC DO221AC
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
23,9V Klämma 147A (8/20µs) Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-221AC (SlimSMA)
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
147A (8/20µs)
Tillv.
Effekt - toppuls
4000W (4kW)
Serie
Nätmatningsskydd
Nej
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Tillämpningar
General Purpose
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-55°C-175°C (TJ)
Typ
Zener
Monteringstyp
Ytmontering
Enkelriktade kanaler
1
Inkapsling/låda
DO-221AC, SMA flata ledningar
Spänning - backspänning (typ)
13V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
14,4V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
23,9V