SMA5J6.5CA-M3/61 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
I lager: 0
Datablad
Direkt
Similar
STMicroelectronics
Diodes Incorporated
STMicroelectronics
Comchip Technology
Bilden för SMA5J6.5CA-M3/61 är inte tillgänglig
SMA5J6.5CA-M3/61
DigiKeys produktnummer
SMA5J6.5CA-M3/61-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMA5J6.5CA-M3/61
Beskrivning
TVS DIODE 6.5VWM 11.2V DO214AC
Tillverkarens standardleveranstid
28 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
11,2V Klämma 44,6A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AC (SMA)
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
44,6A
Tillv.
Effekt - toppuls
500W
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Ytmontering
Dubbelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
6,5V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
7,22V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
11,2V