SMA5J30A-E3/5A är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Taiwan Semiconductor Corporation
I lager: 7 341
Datablad
Similar
Nexperia USA Inc.
I lager: 2
Littelfuse Inc.
Diodes Incorporated
Littelfuse Inc.
Comchip Technology
Bilden för SMA5J30A-E3/5A är inte tillgänglig
SMA5J30A-E3/5A
DigiKeys produktnummer
SMA5J30A-E3/5A-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMA5J30A-E3/5A
Beskrivning
TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO214AC
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
48,4V Klämma 10,3A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AC (SMA)
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
10,3A
Tillv.
Effekt - toppuls
500W
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Ytmontering
Enkelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
30V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
33,3V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
48,4V