SMA5J28CA-M3/5A är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
I lager: 0
Datablad
Direkt
Diodes Incorporated
STMicroelectronics
Littelfuse Inc.
Bilden för SMA5J28CA-M3/5A är inte tillgänglig
SMA5J28CA-M3/5A
DigiKeys produktnummer
SMA5J28CA-M3/5A-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMA5J28CA-M3/5A
Beskrivning
TVS DIODE 28VWM 45.4VC DO214AC
Tillverkarens standardleveranstid
28 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
45,4V Klämma 11A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AC (SMA)
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
11A
Tillv.
Effekt - toppuls
500W
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Ytmontering
Dubbelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
28V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
31,1V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
45,4V